[Stores] [Links]
[Gallery] [New_Girls] [Contact] [FAQ] [Home] [FAG_HEBREW] [Contact] [New_Girls] [Gallery]
סיפורי סקס
 
 
  לסביות לוהטות  
 

זה היה בליל חורף סוער.

בבקתת עץ ענקית ומפוארת על חוף הים.

כשלפתע נשמעה דפיקה רמה על חלון הדלת והופיעה שם אישה סקסית במיוחד!

היא הגיעה אלי סחוטה ממים, וביקשה להתקלח.

אני שלא ידעתי מה לעשות הכנסתי אותה למקלחת והיא הודתה ע'י חיבוק, שהרטיב את כולי.

ולכן נאלצתי גם אני להיכנס למקלחת.

אותו חדר שירותים, אך עם מקלחת נפרדת!

במקלחת שמעתי את זרם המים של האישה ההיא, חשתי את תחושותיה ודמיינתי אותה, זה מאוד גירה אותי!

החלטתי לעבור למקלחת שלה.

היא נבהלה וכיסתה את גופה, אך לאחר שחיבקתי אותה היא הרגישה משוחררת והורידה את ידיה מעל איבריה.

היא לקחה את הסבון והחלה לסבן את כולה, מתעכבת פה ושם, הבטתי בה מוקסמת אך מחורמנת.

שאלתי אותה עם אוכל לסבן אותה?
היא לא ענתה אך הושיטה אלי את הסבון.

חטפתי אותו מידיה והתחלתי לשפשף ולסבן אותה מלמעלה... לשתי לה את השדיים, בהתחלה בחזקה מבטה רמז לי להתעדן וכשהאטתי את הקצב ומדי פעם הוספתי נגיעות קלות... המבט והחיוך על פניה אמר הכל.

עצמתי את עיניי והמשכתי הייתי מגורה ומחורמנת מעצם המעשה, הידיים זרמו ויכולתי להרגיש את רעידות ההנאה שלה, הידיעה שהיא נהנית הטריפה אותי, וגרמו לי כמעט לאורגזמה חזקה גלי חום התפשטו לי בגוף בקצב מסחרר.

התקרבתי אליה בעדינות, חשתי את ידה שהניחה על ראשי, תחושת ההסכמה נעימה ונתנה לי את הסימן להמשיך, התחלתי מנשקת אותה בנשיקות קטנות ונעימות המשלבות את מגע השפתיים והלשון עם זרם המים הנעים, כל זאת בזמן שידיי מסבנות בעדינות שהפכה למשחק את גופה.

המשכתי לשחק את המשחק הנעים נשקתי, ליקקתי וירדתי במורד שיפולי הגוף החטוב והגעתי עד לכוס הלוהט שלה שניראה לי כמו ההרפתקאה שחיכיתי לה.

התיישבתי על 4 כשהכוס שלה מופנה אלי מעל פי, היא התיישבה על פני והחלה לנוע קדימה אחורה ובסיבוב מעגלי מבקשת את לשוני עמוק בתוכה...

הייתי מאוד ממושמעת ולא הפסקתי ללקק לה את הכוס הרטוב, היה לה דגדגן גדול ובולט וכל פעם שנגעתי בו היא הגיבה ולחצה בחזקה את עגנה לכיוון פי.

המשכתי במשחקי הלשון והרגשתי כיצד היא מתקרבת לשיא, היא החלה נעה על פניי בסיבובים מוגברים ללא הפסקה עם גניחות מגרות במיוחד.

לא עברו כמה שניות היא נפלה עלי כשהכוס שלה עדיין מונח על פי, לשוני החורצת בתוכו מונעת ללא הרף במעגלים המשולבים בנשיכות קטנות, תוך כדי החגיגה היא נפלה לאחור נפלה לאחור כאילו סיימה את ההרפתקה - אבל הכל רק התחיל...

היא פנתה אלי ואמרה לי בואי

נתחלף, עכשיו תורי לעשות לך משהו אחר...

היא קשרה את 2 הידיים שלי לברזים למעלה, שתי רגלי היו מפושקות, ללא שהות היא ניגשה והתחילה ללקק לי את הדגדגן והשפתיים האדומות של הכוסון שלי, תוך כדי, היא דחפה את אצבעותיה פנימה, הכניסה והוציאה, היא הבינה בדיוק מה אני צריכה ורוצה לקבל ממנה.

היא הביאה שרפרף, שחררה אותי מהקשירה, ואמרה לי לשבת עליו.
כשיישבתי היא זינקה עלי בחיבוק והתיישבה על ירכיי... הרגשתי כיצד נוזלים חמים נוטפים על ברכיי וירכיי... אלו היו המיצים של הכוס הסקסי והמחורמן שלה.

התחלתי ללטף לה את השדיים הזקורים, לנשק אותה באזור הצוואר ולעלות אליה לכיוון פיה החם ושפתיה המעוצבות, כל זאת בליקוקים קלים, השפתיים שלנו התחברו בנשיקה לוהטת, ינקנו האחת לשנייה את הלשונות והרגשנו את הלשונות מחוברות זו לזו.

הנשיקה ארכה כ- 10 דקות, בעוד שנינו משחקות עם האצבעות האחת לשניה בדגדגן הנפוח.

יצאנו מהמקלחת היישר לג'קוזי כדי להתפנק.

היא צללה אלי למטה והתחילה ללקק לי את הכוס בצלילה בעודי מעל המים.

אני נאנחת, ונהנית מתקרבת לגמירה, היא דוחפת לי אצבעות לכוס, הכל קורה מתחת למים, הרגשתי את הזרמים של הכוס והדגדגן הנפלא שלי מתפוצצים ויוצאים להם החוצה!

היא עלתה החוצה לנשום נשימה עמוקה שאצבעותיה עדיין מפנקות אותי בטלטלה הארוכה שעברתי.

תוך כמה שניות חיבקתי אותה לנשיקה ארוכה, ארוכה עם המון רוק שהשאירה לנו חותמות סגולות על השפתיים.

הושבתי אותה על דופן הג'קוזי כשהיא על הגב... וצללתי לה לתוך הכוס עם הלשון, היא הייתה מוכנה לשיא והתחילה לגנוח בקולות מתגברים.

אני מצצתי לה כל פינה נשכתי בעדינות את הדגדגן הענק שלה שהיה נפוח ועל סף פיצוץ, כל אותו הזמן היא לא הפסיקה להפריש מהמערה שלה נוזלים חמים ומתוקים.

יצאנו מאזור הג'קוזי נכנסנו לחדר השינה והשכבתי אותה על המיטה עם הכוס הפעור לכיוון המראה שהנחתי מולה.

נתתי לה לשחק עם הדגדגן ,לדחוף לעצמה אצבעות כדי להתענג ולהגיע לשיא.

הבטתי בה מהצד מחורמנת ומגורה וראיתי איך היא מטפלת בעצמה, מתפתלת, גונחת, וזועקת בגופה, מתפוצצת בהנאתה, רועדת מצטמררת ואני בצד מביטה!!!

חייכתי אליה ואמרתי לה שמיד אשוב, חזרתי תוך שניות הזזתי ממנה את המראה והבאתי לה את השוקולד שהבאתי ובקשתי שתמרח אותו על כל גופה...

אחרי שהתמרחה היא פנתה אלי ואמרה שם את מורחת, והצביעה על המאורה הקטנה שלה שהבריקה מנוזלי ההנאה שלה, אמרתי בסדר את הכוס הקטן אני אמרח...

הכנסתי את ידי לקופסת השוקולד המעורב בשני טעמים ושמתי לה שם מלוא החופן של שוקולד מתוק וטעים...

והתחלתי למרוח לה אותה על כל פינה ופינה בכוס. על הדגדגן על השפתיים החיצוניות והפנימיות, על כל פינה כדי שהבובה תרגיש מסופקת.

בסיום המלאכה התחלתי ללקק מלמעלה... באזור הראש ללקק אותה באיטיות... ממממ טעעעיםםם כשהגעתי לפה הוא היה מתוק מתמיד... לעסתי לה אותו בליקוקים קטנים ורכים.

ירדתי לציצי הגועש שלה ומצצתי לה את הפטמות בתשוקה והנאה, נישקתי אותם בכל פינה וליקקתי את החזה השולט והיפה שלה, המשכתי בליקוקים לכיוון הטבור... ליקקתי לה את כל הבטן...
והמשכתי לרדת לכיוון הירכיים עד שהגעתי לכוס, שהיה כבר פתוח, כאילו חיכה לי, והראה לי את כל חלקיו הבולטים כאילו ציפו לנשיכות קטנות וליקוקים - שאותם קיבל בכיף.

לפתע הפריע לנו אבא שלי שנדהם לגלות אותנו במצב הזה.
הוא התעלף, מיהרנו למקלחת להישטף וקבענו שאנחנו עוד נפגש להמשיך ללקק את השוקולד.....