[Stores] [Links]
[Gallery] [New_Girls] [Contact] [FAQ] [Home] [FAG_HEBREW] [Contact] [New_Girls] [Gallery]
סיפורי סקס
 
 
  לא יודע את שמה  
  ביום קיץ חם הלכתי לי לבדי לים..

נכנסתי למקלחת הורדתי שערות מיותרות מגופי, ולבשתי בגד ים ביקיני בצבע כתום אש, הבגד ים חיטב את גופי בצורה שיכולה לזעזע כל גבר ואפשר כבר לראות אצלו אך הוא אומר שלום יפה, כאשר עמדתי היו יכולים לראות את הרווח בין רגלי הארוכות ואילו החזה הגדול שלי הזדקר ועמד זקוף ממש דום.

לבשתי ג'ינס קצר חולצת טריקו כתומה שאפשר לראות את העגיל בפופיק שלי נעלתי קפקפים ויצאתי לדרך.

כשהגעתי לחוף פרסתי את המגבת שלי על החול ואני רואה מסביב גברים שנועצים מבטים בגופי החטוב להפליא, החלטתי שזה דרך יפה להעביר את היום בים ולגרום להם להזיל ריר וללקק את שפתיהם, הורדתי את הג'ינס והחולצה שלי לאט, לאט בתנועות של מעוגלות ומחרמנות ואז ''החברים שלהם'' התחילו כבר לעמוד ולהגיד לי שלום יפה, התיישבתי על המגבת שלי, הוצאתי את שמן השיזוף שלי והתחלתי לעסות ולשמן את רגלי החושניות והעדינות מלטפת אותם ונושכת את שפתי התחתונה בפה, הגברים שבחוף נמשכו אליי כמו זבובים, למה לא לתת להם הופעה בחינם חשבתי לעצמי.
 
התחלתי לעסות את השוק ברגל שמאל שלי כאשר אני לוקחת את הזמן בעדינות והרבה סבלנות, עברתי לרגל ימים שפכתי עוד שמן על כף היד ומזמזתי את רגלי בתנועות סיבוביות וחושניות כדי לגרות את כל אלה שנעצו בי עיניים למרות שלא מצאתי מישהו נחמד לטעמי.
 
המשכתי לעלות למעלה ולמרוח שמן ישר אל הרווח בין שדי מלטפת את עצמי ומושכת את היד שלי לאט, לאט כאילו מציירת על גופי במכחול, למטה על הבטן החטובה שלי לכיוון התחתון בתנועה שמכניסה את היד מבעד לתחתון, האמת שהתחלתי להתחרמן בעצמי.
 
התחלתי להוריד קצת את התחתון כדי למרוח שם שמן ואז עיני הגברים נעצו בי מבטים חדים יותר, וחרמנים יותר, אחר הגברים ניגש אליי והציע לי לעשות את גבי, אמרתי לו ''תודה, אבל לא תודה מסתדרת בעצמי''.

שפכתי שוב שמן בשתי ידיי והתחלתי לעשות את כתפיי ואת צווארי, בשלב מסוים הסתובבתי לרגע אחורה 'להציץ' ועיניי נתקלו בה.
 
''עיני שקד גדולות בצבע כחול של ים, שיער שופע ארוך בצבע אדום מתולתל, חזה קטן אבל עומד יפה כמו שצריך להיות, רגלים חטובות וארוכות, פיתולי גופה היו מדהימים ממש אישה מושלמת, יפה בטרוף...

היא פנתה אליי בנימוס ושאלה אם אפשר להשתמש בבקבוק השמן שלי, אמרתי לה'' את יכולה להשתמש בכל הבקבוק ואם תרצי אני יכולה גם למרוח אותך בגב.
 
''באמת היא השיבה לי והתיישבה לידי, יצקתי כמות נדיבה של שמן על שתי ידיי והתחלתי לעסות לה את הכתפיים, כאלו עדינות וחלקות להפליא, המשכתי בתנועות סיבוביות לכיוון אמצע הגב והרגשתי כל חוליה וחוליה כאילו נוגעות בידיי, תוך כדי, הגעתי לאזור הגב התחתון והרגשתי כמה אני קרובה לישבן שלה.
 
הפסקתי לא יכולתי להמשיך יותר, זה חירמן אותי וגרם לי לרצות אותה עוד יותר, אמרתי לה סליחה ושאני לא יכולה להמשיך יותר במצב הזה ובטח לא במקום הזה שכל עיניי הגברים עלינו במבטים של 'עוד' 'ותמשיכו' בעודם מלקקים את שפתיהם.
 
הייתה שתיקה קצרה עד שלפתע היא פנתה אליי ושאלה היכן אני גרה, אמרתי לה שאני גרה 5 דקות הליכה ברגל מכאן, היא הציעה ואמרה שנלך אליי?
 
''גם ככה כולם נסעו מ-ביתי ויחזרו רק ביום ראשון''

עניתי בכייף.

לבשתי בחזרה את הג'ינס והגופייה והלכנו ביחד, הגברים שהיו על החוף מאוד התאכזבו שראו אותנו עוזבות ביחד.

כל הדרך לביתי הסתכלנו האחת לשנייה בעיניים, לא יכולנו להפסיק והרגשנו איך המתח המיני בין שתינו גובר.

כשהגענו לביתי הבאתי לה מגבת והראיתי לה את הדרך למקלחת, עוד לא הספקתי לצאת מהמקלחת היא שמה את ידה על כתפיי וסובבה אותי כדי שאוכל להסתכל לה בעיניים, אז היא התקרבה לעברי והרגשתי איך הלב שלי פועם בחוזקה, באותו רגע שפתיה נגעו בשפתי, זה היה כל כך נעים ומושלם, הרגשתי אך לשונה מלקקת את שפתיי ומרטיבה אותם דבר שגרם לי לאבד את כל החושים ולהתחרמן עוד יותר.

התחלנו להתנשק בלהט כאשר הלשון שלה התחילה ללקק את הסנטר והצוואר שלי, כל כך נהניתי והיתגרתי אבל לא יכולתי להמשיך.

הפסקתי הכל וביקשתי שתיכנס להתקלח, יצאתי מהאמבטיה ונשענתי לאחור על הדלת וחשבתי לעצמי ''מה את עושה?

יש אצלך בבית בחורה מדהימה, הגשמת הפנטזיה שלי, עם המחשבה הזאת פתחתי בחזרה את דלת האמבטיה נכנסתי פנימה והסתכלנו זו על זו הרגשתי את ידיה נוגעות בי בעדינות כאילו אומרות אל תחששי, ומורידות מעליי את החלק העליון של בגד-הים שלי, בידה השנייה היא הורידה את החלק התחתון, לאט, לאט כל האמבטיה התמלאה אדים מהמים הרותחים שזרמו על גופינו בעומדנו מתחת לזרם, האדים וחום המים החלו להשפיע.

נשימתנו החלו להיות כבדות, היא הרטיבה את קיר המקלחת כדי שאוכל להישען עליו.
 
היא החלה מלטפת את פניי ונשקת את שפתיי, נשענתי על הקיר כשראשי מרוב הנאה מורם לאחור, הרגשתי כמה אני רוצה אותה גופי זעק מהנאה, אך לא ידעתי איך לספר לה על תחושותיי, חשתי מעט נבוכה. 

המים זורמים עלינו, היא מנשקת אותי מאחורי האוזן ולאורך הצוואר, לפתע היא סובבה אותי והחלה מנשקת אותי באזור העורף והגב התחתון.
 
ההנאה הייתה גדולה מנשוא כך שלא יכולתי להתאפק, הסתובבתי חזרה והשענתי אותה על הקיר.
 
התחלתי לנשק לה את שדיה הזקופים והשזופים, עם ידי השנייה התחלתי ללטף לך את האגן, שתינו התחלנו לגנוח מהנאה לקחתי את הסבון ועברתי אותו לאורך גופה וכשהגעתי לישבנה העברתי את הסבון לאורכו ולאורך שיער הערווה שלה, דבר שגרם לה לגנוח עוד יותר, אבל מיד הבנתי שזו לא הדרך, אני רוצה אותך במיטה שלי אמרתי לה, ויצאתי מהמקלחת עם המגבת, היא נשארה שם עוד מספר דקות, בינתיים הלכתי לחדר השינה שלי.

היא הגיעה לחדר ונעמדה צמוד לקיר אני כרעתי על ברכיי, כעת היא עמדה מולי אני הייתי בגובה מותניה, העברתי את האצבע בחיבור שבין רגליה.
 
הרמתי מבט לעיניה, היא הייתה סמוקה לגמרי, לא זזתי ונשארתי בכריעה צמודה לגופה, הנחתי יד על ביטנה התחתונה, היכן שהיה רך ונעים במגע.
 
לא יכולתי להוריד ממנה את ידיי, חום אדיר עבר מגופה אליי.
 
קירבתי את שפתיי לפופיק שלה והתחלתי לנשק וללקק מסביב, מיששתי שוב את גופה החמים באצבעי חשתי את מגע עורה, את קימורי גופה, היכן שנגמרת הרגל ומתחיל הקימור המקסים שלה.

לפתע, חשתי בריח חדש תוך שנייה זה חדר להכרתי היא הייתה רטובה, מאוד רטובה.
 
לא דיברנו מילה רק הנשימות הכבדות שלנו דיברו כעת.
 
ידעתי בדיוק מה היא מרגישה ורציתי שזה יהיה נעים בשבילה ובשבילי.
 
הצמדתי את אפי לערוותה נשמתי אותה וידעתי כמה מתוקה וטעימה היא, הרמתי אליה שוב את מבטי ושלחתי את ידי במעלה רגלה.
 
מבטי היה נעוץ במבטה המחושמל בעוד ידי מתקרבת ליעדה, היא רעדה כולה, האצבע שלי החלה
לצייר מעגלים סביב לשפתי הפרח המדהים שלה.
 
ריכזתי בהדרגה את תנועות האצבע למרכז ומיד אפפה את האצבע רטיבות חמה וחלקלקה.

ליטפתיה בעדינות לאורך החריץ שבין שפתיה חשה את הרכות והלהט, לא יכולתי להתאפק והייתי מוכרחה להכניס את האצבע לפי, טועמת את מיציה, הטעם הזה, חושני כל כך אירוטי ונעים.
 
חושיי הוטרפו וכנראה גם חושיה שלה, היא החלה מאבדת שליטה, רגליה החלו רועדות ''בואי נעלה למיטה'' אמרתי.
 
השכבתי אותה על המיטה, נשמותיה היו מהירות וראשה היה מוטה לאחור, כרעתי שוב ברך לרגליה והפעם אצבעי מצאה מיד את הדרך פנימה
לתוך תוכה, לפתע עוד בטרם התחלתי להניע את אצבעי בתוכה היא התכווצה ופרץ אנחות הנאה קטועות בקע מגרונה, נרתיקה התכווץ סביב אצבעי והרגשתי אותה גומרת בטרוף, כמו התפרצות פתאומית של הר געש