[Stores] [Links]
[Gallery] [New_Girls] [Contact] [FAQ] [Home] [FAG_HEBREW] [Contact] [New_Girls] [Gallery]
סיפורי סקס
 
 
  תאילנד - החוויה הנשית הראשונה שלי  
 

תאילנד, פעם ראשונה, לבד, בת כמעט 29. שנים של "ילדות טובה" עד שיום אחד קמתי והחלטתי, הגיע הזמן לגדול, להתפתח, לחוות....

כשהגעתי לשם לא תיכננתי כלום, אבל הרגשתי שזה הרגע, הזמן והמקום. יצאתי, הכרתי אנשים מכל העולם והייתי שמחה ומאושרת. ואז.......לילה אחד החלטתי לצאת לאיזה מועדון בסביבה של הגסט האוס, נכנסתי, לבושה בשמלה לבנה עם מחשוף עמוק, שערי כולו קלוע צמות בגווני השמש ותיק אדום מעוטר בפרחי זהב מונח על כתפי, הזמנתי משקה וחזיתי בלהקת התאילנדים שרים שירים באנגלית מוצלחת, עמדתי לבדי , מנענעת את גופי, מרגישה את בד השמלה מלטף את גופי, נרות מאירים על השולחנות ומבטים של אהבה מסביב, סיימתי את המשקה וניגשתי שוב לבר. בעודי מחכה להזמין נעמדה לידי בחורה רזה, עם חזה קטן ומרהיב ביופיו וחייכה, התחלנו לשוחח ומסתבר שהיא קוראנית שאומצה ע"י הורים אמריקאים יהודים.

אנחנו מחייכות אחת לעבר השנייה ומשוחחות. היא מזמינה אותי להצטרף אליה ואל חברותיה לשולחן לשבת איתנו, אנחנו עושות היכרות קצרה ושרה מזמינה אותי לערב חברים שהיא מתכננת ביום שלמחרת. מסמנת לי במפה היכן נמצא בית המלון של הוריה בו היא שוהה ומציינת את השעה. אני באווירת החופש, אומרת "בכייף, בוודאי, להביא משהו", אנחנו מסכמות, אני מתרחקת משולחן הבנות ומתפנה לשוחח עם בחור שהכרתי בפאי ונמצא עכשיו בצ'אנג מאי, עוד כמה משקאות ואני מתחילה להרגיש איך השליטה עוזבת את תודעתי.....

משוחחת עם כל מי שבסביבה, מתבוננת ולפתע מבינה שנשארנו במועדון רק אני ועוד בחור ששוחחתי איתו, שרה ובחור נוסף שהיא שוחחה איתו ועוד כמה מקומיים שהיו שיכורים מדי כדי לחזור הבייתה. המבטים נפגשים והיא שואלת אם אני רוצה ללכת למקום אחר שפתוח עד שעה יותר מאוחרת או אולי אליה למלון לשחייה. אני בתמימות אומרת לה "למועדון, רוצה עוד לרקוד" ומחייכת.

 היא אוחזת בידי וביחד אנו מחפשות טוק-טוק ל-spicy מועדון אשר בדיעבד ידוע לשימצה, בדרך אנחנו עוצרות ב 7 eleven, קונות בירות וחטיפים, כבר שיכורות ויושבות בחוץ לחגוג, אנשים עוברים, אנחנו בעולמנו, יש חיבור מדהים, כמעט מיסטי, סיימנו, נכנסות למועדון, מלא אנשים, מוסיקה מעולה שמרעידה לי את כל החושים, שיכרות, אושר ואהבה רבה, לעצמי, לעולם, לסביבה. אנחנו רוקדות אחת מול השניה, מרגישות את הקצב ואט אט האווירה מתלהטת, מתקרבות אחת אל השניה, גוף נוגע בגוף, נשמה בנשמה, מלטפות אחת את השניה ומביטות בעיניים, התודעה מעורפלת אני רוקדת איתה ומידי פעם מעיפה מבט מסביב, לראות אם אין מישהו מוכר, לפתע אני שמה לב שנוצר מסביבנו מעגל של צופים, זה מדליק אותי, אני חוכחת בדעתי האם אני עושה משהו לא בסדר אולי, אולי אני חוצה את הגבול שלי, אבל אז מבטלת את כל המחשבות ומחליטה שאני בחופש ושלא ממש מעניין אותי מה חושבים, אני מתענגת על הקירבה החדשה הזו, זה מטריף אותי, אני מתחילה לחוש את הנוזל החם שזורם לי מבין הרגליים וחושבת חופש, אף אחד לא מכיר אותי, אני זורמת ויהי מה בלי לחשוב. אנחנו משתוללות על הרחבה, האווירה כבר בוערת!!!!

היא נוגעת לי בישבן, מתחכחות לקצב המוסיקה ומחליטות, הגיע הזמן ללכת, זה מתחיל להיות חם מידי למקום ציבורי... הגענו לבית המלון שלה, עברנו את השומרים, ועלינו לקומה ה-13, התנשקנו והתחלנו ללטף אחת את השניה, באינטימיות נשית, החלטנו....אנחנו הולכות לשחות, לקחנו מגבות ענקיות וירדנו לבריכה, מבלי לחשוב, השמש מתחילה להפציע, התפשטתי בחושניות הורסת לא חושבת על מה שקורה, חרמנית כולי וקפצתי לבריכה, המים קיבלו את גופי ברוך, עטפו כל איבר והרגיעו את נישמתי, שרה התפשטה גופה היה מדהים, עורה חלק ורך, ישבן עגלגל בדיוק במידה הנכונה, שערה השחור גלש לאורך גבה המעוצב וחיוך של אושר ותמימות מרוח על פניה, היא קפצה לבריכה ומיד התחברנו, אוי אני לא יכולה לתאר את התשוקה שהייתה שם, האלכוהול, הרוך, המים המלטפים, העירום, הקירבה, מגע שפתייה, אח איזה עונג, ליטופים, חיבוקים, נשיקות לוהטות ורטובות, ממממממממ, צללנו יחדיו אוחזות האחת בידי השניה ועולות על פני המים בעוד המים עוזבים את שיערנו והופכים אותו למדהים, טיפות על פניה, אני מלקקת, פנים, צוואר, כתפיים, חזה...................