[Stores] [Links]
[Gallery] [New_Girls] [Contact] [FAQ] [Home] [FAG_HEBREW] [Contact] [New_Girls] [Gallery]
סיפורי סקס
 
 
 
 •  חזרה לתפריט
 •   האנאלי הראשון שלי  
   

  האנאלי הראשון שלי

  הכל התחיל כשיום אחד התקשרת אליי ואמרת לי לאת לבד בבית אחה''צ ושאם אני פנוי אני יכול לבוא.
  כמובן שלא יכולתי לסרב להצעה כי אני יודע שסיכמנו שנעשה כל מיני דברים ביחד כשיזדמן לנו.
  אז נסעתי אליך הביתה ובדרך התקשרת ואמרת שאת נכנסת למקלחת ואת משאירה את הדלת פתוחה וכשאגיע פשוט אכנס וארגיש כמו בבית עד שתסיימי.
  אז הגעתי ונכנסתי והתיישבתי על הכורסא בסלון. הודעתי לך שאני בבית והתחלנו לדבר. בינתיים את סיימת להתקלח ויצאת החוצה מהמקלחת כשאת נוטפת מים ורק מגבת לגופך.
  לבי החל לפעום למראה חיטובייך הבולטים מהמגבת ומוחי החל לתכנן תוכניות.
  כשהסתובבת ופנית אל חדר השינה שלך חיכיתי מס' שניות פסעתי בעקבותייך ונעמדתי קרוב מאחורייך. את הרגשת בי ופנית אליי ועכשיו שנינו עומדים קרוב אחת לשני כשרק מגבת דקה מפרידה בננו.
  עכשיו כבר לא יכולתי להתאפק, החזקתי את ראשך היפה בין ידי, הצמדתי את שפתיי לשפתייך ונשקתי לך בעדינות תוך שאני מפריד בין שפתייך ושולח לשון לתוך פיך.
  לאחר מס' שניות שלחתי יד הסרתי ממך את המגבת ובידי השניה הדפתי אותך אל המיטה רק כדי לגלות את גופך העירום במלוא הדרו. את נשכבת על המיטה מופתעת לא מופתעת ואני התחלתי להוריד את מכנסיי ואז נעצרתי. נזכרתי שאמרת לי שאת לא מוכנה לשכב עם אף גבר לפני הנישואין, הבנתי מזה שאת מבקשת להישאר בתולה לליל הכלולות שלך ומובן שהחלטתי לכבד את בקשתך. מיד עברתי לתוכנית ב'.
  אספתי בנדנה מהיכנשהו נעמדתי על ברכיי ליד ראשך וכיסיתי את עינייך היפות. עכשיו היה לי את כל הזמן שבעולם. סיימתי להתפשט ונשכבתי לידך על המיטה. בכל הזמן הזה את פשוט שכבת שם משנה תנוחה קלות ומצפה לבאות. שלחתי יד אחת אל שערך ואת היד השניה הנחתי על צווארך. הצמדתי נשיקה קלה למצחך ואז אחת על אפך ואת השלישית לשפתייך מנסה לגעת בלשוני בכל חלל פיך.
  בינתיים הורדתי באיטיות את ידי מצווארך אל עבר חזך, רפרפתי קלות על אחת מפטמותייך הזקורות והמשכתי הלאה לטבורך. בסופו של דבר מיקמתי אותה באזור החלק העליון של החריץ המתוק והמזמין שלך כאשר אני נותן לאצבעותיי את החופש לשחק ולמשש את הדגדגן ההולך ומתנפח שלך.
  המשכתי לנשקך בתשוקה עד לרגע שבו החלטתי שהגיע הזמן לשנות טקטיקה. ניתקתי את עצמי מפיך והתחלתי לחפש על עורך טיפות מים שובבות שלא נספגו במגבת, כשמצאתי אחת ליקקתי אותה ממך והמשכתי הלאה.
  בחיפושיי אחרי טיפות מים הגעתי לאזור שדייך המהממים. בידי הימנית אחזתי בעדינות את שדך הימני תוך שאני ממשש אותו ולש אותו קלות. התחלתי להתרכז בשדך השמאלי. נישקתי אותו וליקקתי כל טיפת לחות שעליו. הגעתי בלשוני לפטמתך הקשה והתחלתי לעבור עליה לכאן ולכאן תוך שאני נושך בעדינות בעזרת שיני הקדמיות. לאחר מס' דקות של ליקוקים עברתי לימני.
  לאחר שסיימתי עם השד הימני המשכתי במורד גופך לעבר טבורך והתמקדתי בו. נתתי ללשון שלי ללקק אותו כאילו הייתה ישות עצמאית לחלוטין וניסיתי כאילו לחדור אותו לתוך בטנך הרכה.
  כשסיימתי אתו כמובן שהמשכתי הלאה לחלק העיקרי של השלב הראשון.
  נעמדתי על המיטה על ברכיי לפנייך כאשר אני אוחז את קרסולייך בידיי ומפריד אותם אחד מהשני.
  התפנה לי מקום והתקדמתי עוד קצת פנימה אל עבר ברכייך שמשום מה החלטת להשאיר צמודות. ליטפתי את ברכיך והצמדתי לכל אחת נשיקה חמה וממושכת ואחר מכן פישקתי את רגלייך תוך שאני נותן להן להתיישר על מותניי מאחוריי. רכנתי לעברך ובדרך נישקתי בנשיקות קלות את פנים ירכייך נשיקה אחת לימין ואחת לשמאל עד שהגעתי למקום חיבורן.
  התחלתי ללקק את שפתייך התחתונות במרץ כאשר מידי פעם אני משרבב לשון פנימה על מנת לחוש את הדגדגן העסיסי שלך. כשמצאתי אותו שיפרתי תנוחה והתחלתי לשלב ליקוק, מציצה קלה ותיפוף בעזרת הלשון במקצבים שונים. בכל הזמן הזה את שכבת על גבך מגביהה טיפה את אגן הירכיים שלך ומפשקת את רגלייך עד למקסימום, ואני שולח את ידיי הפנויות כרגע אל עבר שדייך המצפים לבואן ומתחיל בעיסוי נמרץ שלהם עם גיחות קצרות לפטמות.
  אני מתחיל להרגיש שאת נרטבת ורואה בזה עידוד לפעולותיי. אני שומע אותך נאנחת ונאנקת מהנאה ואני מרגיש את גופך מתחבר אליי ומקבל אותי באהבה. ואני ממשיך בשלי ושוב אני נותן ללשוני עצמאות מוחלטת באשר למעשיה בגופך ולפי תגובתך אני מבין שאין לך התנגדות. את מתחילה לזוז בחוסר שקט ואני מבין שאת קרובה לגמירה אז אני עוזב את שדייך ואוחז במותנייך בחוזקה כדי לקבע את גופך במצב הנוכחי על מנת שלא נצא מתנוחה. אני ממשיך בליקוק, מציצה ונשיכה, ליקוק, מציצה ונשיכה, ליקוק מציצה ונשיכה. את רועדת ומתפתלת מעונג, מתנשפת ומתנשמת, נאנקת מהנאה ואני ממשיך ואת ממשיכה וכל רגע שעובר מקרב אותך לסיום ואז בפעם אחת את משחררת גניחה עמוקה המודיעה לי........ גמרתי.
  ועכשיו תורי